BZX84C15-HE3_A-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX84C15-HE3_A-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX84C15-HE3_A-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX84C15-HE3_A-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C15-HE3_A-08
תיאור
DIODE ZENER 15V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms