BZX84C18-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX84C18-G3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX84C18-G3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX84C18-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C18-G3-18
תיאור
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 18 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84C18-G3-18 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300 mW