BZX84C3V3-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C3V3-E3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C3V3-E3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84C3V3-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C3V3-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 300 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
‎±6%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300 mW