BZX84C3V6-E3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 2,370
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 3,100
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
onsemi
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Diodes Incorporated
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C3V6-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX84C3V6-E3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX84C3V6-E3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX84C3V6-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C3V6-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300 mW