BZX84C5V6-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX84C5V6-E3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX84C5V6-E3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX84C5V6-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C5V6-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300 mW