BZX884B10L-HG3-08 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 10V 300MW DFN1006-2A |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 74 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 10 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית DFN1006-2A |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 200 nA @ 7 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
סדרה | טמפרטורת פעולה 150°C (TJ) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק פעיל | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±2% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 300 mW | מארז ההתקן של הספק DFN1006-2A |
עכבה (מקס') (Zzt) 20 Ohms |