BZX884B4V7L-G3-08 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 4.7V 300MW DFN1006 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 74 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית DFN1006-2A |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 80 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 3 µA @ 1 V |
סדרה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה 150°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±2% | מארז ההתקן של הספק DFN1006-2A |
הספק - מקס' 300 mW |