BZX884B5V1L-HG3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית DFN1006-2A
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX884L_Series_Bottom
BZX884B5V1L-HG3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX884B5V1L-HG3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX884B5V1L-HG3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX884B5V1L-HG3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX884B5V1L-HG3-08
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 300MW DFN1006
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 74
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX884B5V1L-HG3-08 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
מארז ההתקן של הספק
DFN1006-2A
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms