DFL15005S-E3/77 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 1,025
גיליון נתונים
SMC Diode Solutions
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 34
Comchip Technology
Diodes Incorporated
מיישר גשר חד-פאזי סטנדרטי 50 V הרכבה משטחית ‎DFS‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DFL15005S-E3/77
מק"ט מוצר של DigiKey
DFL15005S-E3/77-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFL15005S-E3/77
תיאור
BRIDGE RECT 1PHASE 50V 1.5A DFS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 1.5 A
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
400 µA @ 30 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג דיודה
חד-פאזי
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, כנפי שחף
טכנולוגיה
סטנדרטי
מארז ההתקן של הספק
‎DFS‎
מתח - היפוך שיא (מקס')
50 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1.5 A