FEP16BT-E3/45
מק"ט מוצר של DigiKey
FEP16BT-E3/45GI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FEP16BT-E3/45
תיאור
DIODE ARRAY GP 100V 16A TO-220-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 100 V 16A חור מעבר ‎TO-220-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FEP16BT-E3/45 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
35 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
סטנדרטי
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
16A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
950 mV @ 8 A