GDZ4V7B-G3-08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
דומים
Central Semiconductor Corp
דומים
onsemi
קיים במלאי: 370
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 875
דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GDZ4V7B-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
GDZ4V7B-G3-08-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GDZ4V7B-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW