GDZ5V6B-G3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
דומים
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 33
onsemi
onsemi
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GDZ5V6B-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-GDZ5V6B-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-GDZ5V6B-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-GDZ5V6B-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GDZ5V6B-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2.5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW