GDZ6V2B-E3-08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 8,875
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
onsemi
קיים במלאי: 6
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 790
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GDZ6V2B-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
GDZ6V2B-E3-08-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GDZ6V2B-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 3 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW