GDZ7V5B-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-GDZ7V5B-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-GDZ7V5B-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-GDZ7V5B-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GDZ7V5B-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 4 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW