GSOT15C-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-GSOT15C-HE3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-GSOT15C-HE3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-GSOT15C-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GSOT15C-HE3-08
תיאור מפורט
28.8V מלחץ8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
345W
קיבוליות @ תדר
90pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
2
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
16.5V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
28.8V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8A (8/20µs)