MBR20H100CTG-E3/45
מק"ט מוצר של DigiKey
112-MBR20H100CTG-E3/45-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBR20H100CTG-E3/45
תיאור
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO2203
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 100 V 10A חור מעבר ‎TO-220-3
מודלים EDA/CAD
MBR20H100CTG-E3/45 דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
850 mV @ 10 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
זרם - דלף הפוך @ Vr
3.5 µA @ 100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A