MMSZ5248B-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
MMSZ5248B-E3-18GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMSZ5248B-E3-18GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMSZ5248B-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 18 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
21 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 14 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
500 mW