MMSZ5248C-G3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 19,862
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 5,540
גיליון נתונים
שדרוג
onsemi
שדרוג
onsemi
דומים
Diodes Incorporated
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 828
דיודות - זנר (Zener) 18 V 500 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD 123
MMSZ5248C-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
MMSZ5248C-G3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMSZ5248C-G3-18
תיאור
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
21 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 14 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
500 mW