MPG06K-E3/100 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 498
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
דומים
Microchip Technology
דומים
onsemi
Microchip Technology
onsemi
Diodes Incorporated
דיודות 800 V 1A חור מעבר MPG06
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
דיודות 800 V 1A חור מעבר MPG06
MPG06, Axial Series
MPG06K-E3/100
מק"ט מוצר של DigiKey
MPG06K-E3/100-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPG06K-E3/100
תיאור
DIODE STANDARD 800V 1A MPG06
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 800 V 1A חור מעבר MPG06
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
600 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 800 V
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
קיבוליות @ Vr‏, F
10pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
800 V
מארז ההתקן של הספק
MPG06
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 1 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA