PTV4.7B-M3/84A | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 4.7V 600MW DO220AA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 600 mW ±5% הרכבה משטחית DO-220AA (SMP) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PTV4.7B-M3/84A דגמים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 10 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 20 µA @ 1 V |
סדרה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1.5 V @ 200 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±5% | מארז ההתקן של הספק DO-220AA (SMP) |
הספק - מקס' 600 mW | מספר מוצר בסיס |