S12CMHM3/I | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RECTIFIER, 12A, 1000V, STANDARD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 1000 V 2A הרכבה משטחית DO-214AB (SMC) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זמן התאוששות הפוכה (TRR) 5 µs |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 10 µA @ 1000 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ Vr, F 79pF ב-4V, 1MHz |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
טכנולוגיה | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 1000 V | סוג ההרכבה |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 2A | מארז / תיבה |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1.1 V @ 12 A | מארז ההתקן של הספק DO-214AB (SMC) |
מהירות התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA | טמפרטורת פעולה - צומת -55°C ~ 150°C |