S12CMHM3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
112-S12CMHM3/ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-S12CMHM3/ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-S12CMHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S12CMHM3/I
תיאור
RECTIFIER, 12A, 1000V, STANDARD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 1000 V 2A הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
5 µs
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 1000 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
79pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
1000 V
סוג ההרכבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
מארז‏ / תיבה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 12 A
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AB (SMC)‎
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C