SE15PJ-M3/84A
מק"ט מוצר של DigiKey
SE15PJ-M3/84AGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SE15PJ-M3/84AGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SE15PJ-M3/84AGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SE15PJ-M3/84A
תיאור
DIODE STANDARD 600V 1.5A DO220AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 1.5A הרכבה משטחית ‎DO-220AA (SMP)‎
קטגוריה
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
900 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 600 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
9.5pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
‎DO-220AA (SMP)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1.5A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.05 V @ 1.5 A