SE30DT12-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SE30DT12-M3/ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SE30DT12-M3/ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SE30DT12-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SE30DT12-M3/I
תיאור
DIODE STANDARD 1200V 30A SMPD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 1200 V 30A הרכבה משטחית SMPD
קטגוריה
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
3.4 µs
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 1200 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
132pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
1200 V
מארז ההתקן של הספק
SMPD
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
30A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.29 V @ 30 A