SM15T24CA-E3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SM15T24CA-E3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SM15T24CA-E3/57TGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SM15T24CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SM15T24CA-E3/57T
תיאור
TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33.2V מלחץ45A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
45A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
20.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
22.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
33.2V