SM8S33CAHM3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SM8S33CAHM3/ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SM8S33CAHM3/ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SM8S33CAHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SM8S33CAHM3/I
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO218AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ124A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-218AB
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
124A
יצרן
הספק - מתקף שיא
6600W (6.6kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מארז‏ / תיבה
DO-218AB
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V