SMA5J13AHE3/5A אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
Bourns Inc.
קיים במלאי: 25,671
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 40
גיליון נתונים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 7,761
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 977
Comchip Technology
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMA5J13AHE3/5A
מק"ט מוצר של DigiKey
SMA5J13AHE3/5A-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA5J13AHE3/5A
תיאור
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
21.5V מלחץ23.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
23.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
500W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
13V
מתח - פריצה (מינ')
14.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
21.5V