SMA5J16A-E3/61
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SMA5J16A-E3/61TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SMA5J16A-E3/61CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SMA5J16A-E3/61DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA5J16A-E3/61
תיאור
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26V מלחץ19.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
19.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
500W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
16V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
17.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V