SMA5J7.5A-M3/61 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 0
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMA5J7.5A-M3/61
מק"ט מוצר של DigiKey
SMA5J7.5A-M3/61-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA5J7.5A-M3/61
תיאור
TVS DIODE 7.5VWM 12.9V DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12.9V מלחץ38.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
38.8A
יצרן
הספק - מתקף שיא
500W
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
7.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
8.33V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
12.9V