SMA6F15A-M3/6A
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SMA6F15A-M3/6ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SMA6F15A-M3/6ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SMA6F15A-M3/6ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA6F15A-M3/6A
תיאור
TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO221AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27.7V מלחץ123A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית (DO-221AC (SlimSMA
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
123A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
4000W (4kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-221AC‏, SMA מוליכים שטוחים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
27.7V