SMA6F15A-M3/6A | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO221AC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 27.7V מלחץ123A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית (DO-221AC (SlimSMA |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 123A (8/20µs) |
יצרן | הספק - מתקף שיא 4000W (4kW) |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ערוצים חד-כיווניים 1 | מארז / תיבה DO-221AC, SMA מוליכים שטוחים |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 15V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 16.7V | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 27.7V |