SMA6F51A-M3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SMA6F51A-M3/HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SMA6F51A-M3/HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SMA6F51A-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA6F51A-M3/H
תיאור
TVS DIODE 51VWM 82.2VC DO221AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
82.2V מלחץ7.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית (DO-221AC (SlimSMA
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
82.2V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.3A
סדרה
הספק - מתקף שיא
600W
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
טלקום
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
51V
מארז‏ / תיבה
DO-221AC‏, SMA מוליכים שטוחים
מתח - פריצה (מינ')
56.7V