SMA6J12A-E3/5A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 28,064
גיליון נתונים
ישירים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 2,948
גיליון נתונים
STMicroelectronics
דומים
דומים
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Comchip Technology
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMA6J12A-E3/5A
מק"ט מוצר של DigiKey
SMA6J12A-E3/5A-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA6J12A-E3/5A
תיאור
TVS DIODE 12VWM 23.5VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
23.5V מלחץ31.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
31.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
13.3V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
23.5V