SMA6J13A-E3/5A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 47,691
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 90
גיליון נתונים
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 25,671
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 40
Diodes Incorporated
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 977
Comchip Technology
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMA6J13A-E3/5A
מק"ט מוצר של DigiKey
SMA6J13A-E3/5A-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA6J13A-E3/5A
תיאור
TVS DIODE 13VWM 23.9VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
23.9V מלחץ29.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
29.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
13V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
14.4V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
23.9V