SMAJ12CA-E3/61
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ12CA-E3/61GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ12CA-E3/61GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ12CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ12CA-E3/61
תיאור
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
19.9V מלחץ20.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ12CA-E3/61 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
13.3V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
19.9V