SMAJ14A-E3/61
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ14A-E3/61GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ14A-E3/61GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ14A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ14A-E3/61
תיאור
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
23.2V מלחץ17.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
17.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
14V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
15.6V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
23.2V