SMAJ20CA-E3/5A
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SMAJ20CA-E3/5ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SMAJ20CA-E3/5ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SMAJ20CA-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ20CA-E3/5A
תיאור
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.4V מלחץ12.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
20V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
22.2V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
32.4V