SMAJ24A-E3/5A
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ24A-E3/5AGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ24A-E3/5AGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ24A-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ24A-E3/5A
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ10.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
10.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סדרה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V