SMAJ26CA-E3/5A
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ26CA-E3/5AGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ26CA-E3/5AGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ26CA-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ26CA-E3/5A
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ9.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
9.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סדרה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
28.9V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V