SMAJ33A-M3/5A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 5,030
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 5,961
גיליון נתונים
YAGEO
YAGEO
קיים במלאי: 300
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMAJ33A-M3/5A
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ33A-M3/5A-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ33A-M3/5A
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ7.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V