SMAJ33CA-E3/5A
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ33CA-E3/5AGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ33CA-E3/5AGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ33CA-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ33CA-E3/5A
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ7.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V