SMAJ48CA-E3/61
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ48CA-E3/61GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ48CA-E3/61GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ48CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ48CA-E3/61
תיאור
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
77.4V מלחץ5.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
48V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
53.3V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
77.4V