SMAJ6.5CA-E3/5A
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SMAJ6.5CA-E3/5ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SMAJ6.5CA-E3/5ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SMAJ6.5CA-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ6.5CA-E3/5A
תיאור
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11.2V מלחץ35.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
35.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
6.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
7.22V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
11.2V