SMAJ7.5A-E3/61
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ7.5A-E3/61GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ7.5A-E3/61GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ7.5A-E3/61
תיאור
TVS DIODE 7.5VWM 12.9V DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12.9V מלחץ31A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
31A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
7.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
8.33V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
12.9V