SMAJ90A-E3/5A
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SMAJ90A-E3/5ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SMAJ90A-E3/5ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SMAJ90A-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ90A-E3/5A
תיאור
TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
146V מלחץ2.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
300W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
90V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
100V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
146V