SMB8J33CA-E3/52 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Eaton - Electronics Division
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
Semtech Corporation
קיים במלאי: 990
Littelfuse Inc.
53.3V מלחץ 15A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMB8J33CA-E3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMB8J33CA-E3/52-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMB8J33CA-E3/52
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15A
יצרן
הספק - מתקף שיא
800W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V