SMB8J33CA-E3/5B
מק"ט מוצר של DigiKey
SMB8J33CA-E3/5BGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMB8J33CA-E3/5BGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMB8J33CA-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMB8J33CA-E3/5B
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
תיאור מפורט
53.3V מלחץ15A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMB8J33CA-E3/5B דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15A
יצרן
הספק - מתקף שיא
800W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V