SMBJ130CA-E3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ130CA-E3/52GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ130CA-E3/52GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ130CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ130CA-E3/52
תיאור
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
209V מלחץ2.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
130V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
144V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
209V