SMBJ14A-E3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ14A-E3/52GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ14A-E3/52GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ14A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ14A-E3/52
תיאור
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
23.2V מלחץ25.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ14A-E3/52 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
25.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
14V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
15.6V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
23.2V