SMBJ150CA-M3/52 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 1,040
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
דומים
דומים
Comchip Technology
243V מלחץ 2.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMBJ150CA-M3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ150CA-M3/52-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ150CA-M3/52
תיאור
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
150V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
167V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
243V